Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatı Sözleşme

Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatı Sözleşme

 

slide4

Merhaba Arkadaşlar;

Çöz Bakayım Edebiyat Ekibi ve Kıymetli hocamız Erkan Aktaş ile birlikte istifadenize sunduğumuz “CUMHURİYET DÖNEMİ EDEBİYATI”  interaktif eğitim uygulamasının sizlere faydalı olmasını temenni ediyor ve aşağıdaki konulara dikkat etmenizi rica ediyoruz.

Uygulamamızda kullandığımız tüm metinler, video dersler ve tasarım grafikleri Çöz Bakayım ve Erkan Aktaş adına telifli olup herhangi bir sosyal medya sitesinde ve veya herhangi bir ortamda, resim, video, yazı ve veya herhangi bir şekilde kopyalanması ve veya dağıtılması kesinlikle yasaktır. Aksi şekilde hareket edenler hakkında hukuki süreç başlatılacaktır.

“CUMHURİYET DÖNEMİ EDEBİYATI” interaktif eğitim uygulamasına eklediğimiz 20 adet kısa eğitim videosu internet bağlantısının olduğu durumda çalışmaktadır.

“CUMHURİYET DÖNEMİ EDEBİYATI” interaktif eğitim uygulaması her geçen gün satın alan kullanıcılarımızın isteği doğrultusunda geliştirilecek ve içerik olarak daha kapsamlı hale getirilecektir.

Uygulamamızda hatalı bilgi olması durumunda lütfen bizimle cozbakayim@gmail.com adresinden iletişime geçiniz. Uygulamamız en kısa sürede hata giderilip güncellenecektir.

Uygulamamızı beğenmeniz halinde başkalarının da istifade etmesine katkıda bulunmak için uygulamada yer alan PaylaşButonuna basarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca Play Store üzerinden 5 Yıldız vererek de bize destek olabilirsiniz.

Uygulamamızı satın aldığınız için teşekkür eder saygılar sunarız.

İletişim:

cozbakayim@gmail.com